Збірна України – чемпіони Європи змішаного командного турніру чемпіонату Європи U18 серед кадетів

0
133

З 23 по 26 червня, в хорватському Поречі відбувся чемпіонат Європи U18 серед кадетів з дзюдо віком до 18 років, в якому взяли участь понад 400 спортсменів з 40 країн Європи. Збірна України була представлена потужним складом – одразу 19 дзюдоїстів до 18 років.

За результатами виступів в індивідуальній першості українські спортсмени поповнили медальну скарбничку двома золотими та п’ятьма бронзовими медалями та посіли 4 місце у загальнокомандному заліку. Зокрема столичні дзюдоїсти Анна Олійник-Корнійко (до 63 кг), Анна Тєлєгіна (до 52 кг) та Олексій Болдирєв (до 90 кг) вибороли 3 бронзи у своїх вагових категоріях.

26 червня в рамках чемпіонату відбувся змішаний командний турнір, де наша команда в фінальному протистоянні команді Франції, отримала перемоги та посіла найвищу сходинку п’єдесталу. Серед киян звання чемпіонів Європи здобули: Меланія Водянна, Юлія Кузьменко та Анна Олійник-Корнійко.

Щиро вітаємо наших спортсменів з вдалими виступами, з перемогами та бажаємо подальших успіхів у своїй спортивній кар’єрі.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України