Тернополянин виборов золоту медаль на чемпіонаті світу із зимових видів спорту у Норвегії

0
130

У норвезькому Ліллехаммері завершився чемпіонат світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору,  який проходив  з 12 по 24 січня 2022 року.

Тарас Радь в останній день змагань, виступаючи у лижній змішаній мікс естафеті 4×2,5 км, виборов «золото» разом із колегами по команді Людмилою Ляшенко та Павлом Балем. Протягом змагань світової першості спортсмен також завоював “срібло” у біатлоні на середній дистанції у 10 км та “бронзу” у біатлоні-спринт на дистанції 6 км.

Тарас Радь – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону є вихованцем ДЮСШ “Інваспорт”, студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (За інформацією сторінки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України