Тернопільські студентки здобули медалі на чемпіонаті України з боксу

0
150

Днями в Умані, у спортивній залі державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів. Учасниками турніру стали 140 спортсменів, які представнили 57 навчальних закладів України. Юнаки змагались у 13-ти вагових категоріях, а дівчата – у 12-ти.

Успішно виступили на турнірі тернопільські студентки Олеся Крисюк та Каріне Айрапетян. Так, Олеся Крисюк у ваговій категорії 81 кг стала чемпіонкою. Як повідомив тренер спортсменки Руслан Фірман, у фінальному поєдинку його підопічна перемогла боксерку зі Львова і посіла перше місце. Олеся Крисюк студентка Західноукраїнського національного університету.

А Каріне Айрапетян привезла з Умані срібну нагороду. За словами тренера, Каріне, яка виступала у ваговій категорії 81 кг, провела важкий півфінальний поєдинок. За явної переваги в третьому раунді вона перемогла львівську боксерку, а у фінальному поєдинку поступилася спортсменці з Дніпра та посіла 2 місце. Каріне Айрапетян навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка.

Обидві спортсменки є представницями Тернопільської обласної федерації боксу України та товариства «Динамо», тренуються у СК «Текстильник» та «Шкіряна рукавичка» під керівництвом Руслана Фірмана.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України