Студент ЗУНУ взяв участь у чемпіонаті світу серед юніорів з важкої атлетики

0
153

Студент ЗУНУ (СФГ), вихованець Хоростківської ДЮСШ Віталій Дадерко успішно виступив на чемпіонаті світу з важкої атлетики IWF до 20 років. Такі змагання цими днями відбуваються в Мексиці, у місті Гуадалаяра. Учасниками турніру є 44 національних делегації, у складі яких звання чемпіона світу приїхали поборотись до 229 атлетів.

Представник української збірної Віталій Дадерко, який виступає у ваговій категорії 73 кг, піднявши вагу 131 кг, посів 8 місце у ривку, а з результатом 162 кг зайняв 7 місце у поштовху. Відтак із сумою двоборства 293 кг Віталій Дадерко став восьмим у загальному  заліку.

Тренер спортсмена  – Віктор Симів, перший тренер – Ярослав Ваверчак.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України