Студент НУ “Запорізька політехніка” виборов 3 медалі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики

0
43

Анталія (Туреччина) приймала перший етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики (Vestel FIG World Challange Cup).

Збірна України успішно виступила на цих престижних змаганнях, здобувши чотири медалі. Причому три з них на рахунку студента першого курсу Національного університету “Запорізька політехніка” Радомира Стельмаха!

Радомир став срібним призером на паралельних брусах, а також виборов бронзові медалі у вправах на коні та в опорному стрибку. Крім того він був п’ятим у фіналі вправ на поперечині.

Відзначимо що в опорному стрибку друге місце виборов ще один українець – Володимир Костюк.

Для 18-річного Радомира Стельмаха це перші в кар’єрі медалі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики. Нині гімнаст готується представити Україну на Чемпіонат Європи, який  відбудеться в Італії з 24 по 28 квітня.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України