На Донеччині відбулось відкриття регіональної Спартакіади

0
207

Змагання з міні–футболу дали старт Спартакіаді  2018 – 2019 н. р. 9 жовтня 2018 року на стадіоні Костянтинівського вищого професійного училища відбулось урочисте відкриття регіональної Спартакіади серед команд ЗП(ПТ)О Слов’янського куща.

Право називатися кращою командою виборювали учні Лиманського професійно – технічного училища, Слов’янського  багатопрофільного регіонального центру  професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса, Слов’янського професійного машинобудівного ліцею, Слов’янського професійного аграрного ліцею та Костянтинівського вищого  професійного училища.

Суддями  змагань були авторитетні та знакові для футбольної громади міста люди. Це колишній гравець Донецького «Шахтаря», Луганської  «Зорі» – Дмитро Васильович Молдован та  Ігнатенко Володимир Миколайович – в минулому тренер Донецького «Шахтаря», Вінницької «Ниви», Олександрійської  «Олександрії».

Погодні умови сприяли проведенню турніру. Яскраве сонце та тепле повітря доповнювали гарячі спортивні емоції учасників на футбольному полі.

За результатами змагань перше місце посіла команда Слов’янського професійного машинобудівного  ліцею, друге – учні Костянтинівського вищого професійного училища, третіми цього разу стали представники Слов’янського професійного аграрного ліцею. Команди були нагороджені почесними грамотами та перехідним кубком.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців і бажає успіхів у наступних етапах змагань.