Завершились змагання Студентської Ліги Києва з чирлідингу

0
40

24 березня завершились змагання Студентської Ліги з чирлідингу в програмі XIX Універсіади Києва. Змагання були організовані і проведені Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сумісно з Федерацією чирлідингу і чирспорту України на базі Середньої загальноосвітньої школи №42 м. Києва.

Участь в змаганнях взяли студенти п’яти закладів вищої освіти столиці: ДТЕУ, ДУІКТ, КНУБА, НМУ ім. О.О. Богомольця і НУБіП України. Змагання проходили в декількох категоріях, де студенти змагалися в сольній програмі, парах і командах: Cheer Dance, Pom Dance, Urban Cheer, Jazz Dance та командному Cheer Dance Show. Варто відзначити, що цього року участь в змаганнях брали не лише студентки, але до складу декількох команд входили і студенти. За кожним виступом було цікаво спостерігати, зала була наповнена позитивною енергетикою, запалом, красою і надзвичайною підтримкою кожного, хто перебував на змагальному майданчику.

Найбільш досвідчені і професійні студенти ДТЕУ і НУБІП України, підтвердили свій статус і завоювали більшість золотих і срібних нагород в номінаціях, в яких брали участь. В номінації Jazz Dance Solo відзначились студентки КНУБА Лопатіна Єлизавета та Мамотенко Марія, які вибороли золоту і срібну нагороди в цьому виді програми. За сумарними результатами виступів всіх студентів кожного вишу був підведений і загальнокомандний залік серед ЗВО і місця розподілились наступним чином:

І – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;

ІІ – Державний торговельно-економічний університет;

ІІІ – Національний університет біоресурсів і природокористування України;

4 – Київський національний університет будівництва і архітектури;

5 – Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.

То ж ми щиро вітаємо всіх переможців і призерів змагань! Зичимо подальшого розвитку і успіхів в цьому захопливому і яскравому виді спорту.

Щирі слова подяки висловлюємо президенту Федерації чирлідингу і чирспорту України Андрію Боляку і всій суддівській колегії, що забезпечувала суддівство змагань, за підтримку і розвиток студентського спорту, можливість доєднатися до Cheer Weekend, допомогу і консультації при підготовці команд, надану можливість організації і проведення Студентської Ліги з чирлідингу! А школі № 42 Дніпровського району м.Києва за гостинність і теплий прийом!

Сподіваємось, що зустрінемось незабаром!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України