У Запоріжжі визначилися чемпіони України з пляжного волейболу серед юніорів

0
475

Центральний пляж Запоріжжя знов став ареною для проведення національних змагань з пляжного волейболу. Цього разу медалі розігрували спортсмени вікової категорії «юніори» – юнаки та дівчата 2001 року народження і молодше.

За календарем цей чемпіонат мав проходити у Чорноморську на Одещині, але через карантин довелося міняти плани – турнір приймали у Запоріжжі.

• Чемпіонат України серед юніорів зібрав доволі багато команд. Зазвичай змагання цієї вікової категорії співпадали із ЗНО, тож великої кількості учасників не було. Але цього року маємо рекорд – у дівчат змагалося 29 команд, а у юнаків 28. Ігри тривали три дні з 9 ранку до 9 вечора. Головна мета змагань – відбір однієї жіночої і однієї чоловічої пари на чемпіонат Європи у цій вікові категорії, який цього року відбудеться в чеському місті Брно, – розповідає головний суддя змагань, суддя національної категорії Сергій Щетинін.

У змаганнях дівчат «золото» і путівку на юніорський чемпіонат Європи вибороли дівчата з Чорноморська – Софія Рилова/Єва Сердюк які в фіналі перемогли своїх землячок Анну Чечельницьку/Дар’ю Романюк 2:1 (21:11, 17:21, 15:11). «Бронзу» має дует Анастасія Нагорна/Анна Шумейко (Київ/Житомир), у битві за третє місце дівчата здолали запорізьку пару Вероніка Жукова/Тетяна Лазаренко 2:0 (21:17, 21:16), таким чином взявши у господарок реванш за нещодавню поразку в черговому турі однозіркового чемпіонату України.

Чемпіонами України серед юнаків стали Олександр Бойко/Олексій Бублик (Нова Каховка/Прилуки). Ця пара в фіналі завдала поразку команді Владислав Омельчук/Бойко Євген (Рівне/Нова Каховка) 2:0 (21:19, 22:20).

Третє місце посіли Микита Ангелов/Олександр Рогожин (Одеса/Роздільна), перемігши у втішному фіналі дует братів Тимофія та Станіслава Онуфрейчуків з Харкова 2:0 (21:19, 21:14).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України