Тривають чемпіонати Києва з футзалу серед чоловічих і жиночих студентських команд ЗВО

0
72

В Києві тривають Чемпіонати з футзалу серед чоловічих і жіночих студентських команд закладів вищої освіти м. Києва сезону 2023-2024 рр. Чемпіонати проводяться під егідою Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК). 

В ХХІ Чемпіонаті з футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти м. Києва участь беруть 8 студентських чоловічих команд закладів вищої освіти. Ігри проводяться у два етапи: груповий і фінальний. На першому етапі (груповому), що триває з 16 жовтня по 15 грудня 2023 року, команди розподілені на дві групи зіграють у два кола за принципом один з одним на своєму полі та на полі суперника. Другий етап – фінальна частина – де визначаться переможці і призери Чемпіонату відбудеться у 2024 році.

У першому етапі в Групі А грають команди – «Будівельник» (КНУБА), НУБіП України, Університет ім. Б. Грінченка, УДУ імені Михайла Драгоманова, а в Групі Б – НУФВСУ, «Політехнік» (КПІ ім. Ігоря Сікорського), НУХТ, «Авіатор» (НАУ). 

В ІХ Чемпіонаті з футзалу серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти м. Києва беруть участь 4 команди ЗВО, це – команди КНУ ім. Т. Шевченка, УДУ імені Михайла Драгоманова, НУБіП України, Університет ім. Б. Грінченка. Матчі проводяться за тим же принципом, що і у чоловічих команд.

Матчі проходять напружено та емоційно з постійними випробуваннями в процесі гри. Кожна з команд вкладає багато зусиль, як фізичних так і моральних, щоб отримати очікувану перемогу. А перемога в матчі – це результат командної роботи і спільних зусиль гравців команди. Навіть у випадку поразки, матч являється досвідом для команди. Поразка стає стимулом для подальшого розвитку, побудови нових стратегій гри та прагнення до нових перемог.

Бажаємо всім учасникам наполегливо йти до своєї мрії – перемоги! Дякуємо Збройним силам України за можливість бути у безпеці! 

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми сила!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України