Тернопільські студентки випробовували себе у спортивних «Весняних ритмах»

0
46

Спортивні змагання «Весняні ритми» за участі студенток І-ІІІ курсів Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької відбувалися у приміщенні ЗОШ №24. У основу цих веселих та активних спортивних випробувань було взято «Cool Games» — спортивні змагання, в основі яких лежать різноманітні командні естафети, і які розвивають швидкість, спритність, взаємопідтримку, – ідеться на офіційному Інтернет-сайті коледжу.

«Ми використали тільки близько семи естафет, бо такі змагання проводили вперше. Дівчата успішно виступили у кожній. А ще – долучили до змагань музичну вікторину та ліплення вареників на швидкість. Було захоплююче, цікаво та весело», — розповів викладач фізичної культури Ігор Поліщук.

Перше місце вибороли дівчата ІІ курсу, друге – першокурсниці, а на третьому були третьокурсниці. Усі учасники отримали грамоти та подарунки від журі, до складу якого входило керівництво навчального закладу. Організували захід викладачі фізичної культури коледжу Ігор Поліщук та Володимир Матвіїв.

Фото з допису на сайті коледжу

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України