Студенти ТНПУ імені В. Гнатюка вибороли 3 нагороди XIX літньої Універсіади України з легкої атлетики

0
42

У місті Біла Церква впродовж двох днів тривала XIX літня Універсіада України з легкої атлетики. Студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Ігор Висоцький у штовханні ядра посів третє місце, показавши результат 15 метрів 38 сантиметрів. Як ідеться у дописі кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту на сторінці у сомережах, це особистий рекорд спортсмена. 

Ще одну медаль, і теж бронзового гатунку, Ігор Висоцький приніс для команди ТНПУ імені В. Гнатюка у метанні диску. Третє місце спортсмен здобув, відправивши снаряд на позначку 43 метри 38 сантиметрів.

Також «бронзу» завоювала в бігу на 5000 метрів студентка факультету фізвиховання Ольга Правецька. Ольга посіла третю сходинку турнірної таблиці, показавши свій кращий результат – 18:47.62.

Підтримували спортсменів на змаганнях доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту – Валерій Єднак та заслужений тренер України – Михайло Васірук!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України