Студенти Донеччини здобули медалі на чемпіонаті Європи з єдиноборств

0
154

З 31 липня по 3 серпня 2019 року в столиці Хорватії, Загребі відбувся перший в історії чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів (“European Universities Combat Championships”), на якому студентська збірна України завоювала 42 медалі і здобула перше загальнокомандне місце.

У чемпіонаті взяли участь близько 1300 спортсменів з 404 ВНЗ 36 країн. Змагання відбувались з чотирьох видів спорту: дзюдо, карате, кікбоксинг і тхеквондо.

З Донецької області переможцем та призеркою стали:

Андрій Гарбар (Донбаська державна машинобудівна академія), він здобув золото з тхеквондо у ваговій категорії до 87 кг.

Наталія Мартюхіна (Донбаський державний педагогічний університет (магістратура), вона здобула бронзову нагороду в кікбоксингу, розділ К-1 у ваговій категорії до 65 кг.

Щиро вітаємо студентів Донецької області та збірну України із чудовими здобутками на міжнародній арені!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України