Спортсмени Київщини стали переможцями та призерами на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

0
130

В місті Луцьку 16-18 квітня відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді до 23 років на призи Заслуженого Майстра Спорту, призера Олімпійських ігор Руслана Машуренка.

Чемпіоном у ваговій категорії до 55 кг став вихованець Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи Київської області, Потороченко Євгеній, який виконав норматив Майстра Спорту України.

Бронзову нагороду Всеукраїнського турніру здобув Денис Ковальчук – студент навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України