Підсумкова конференція Європейської Асоціація студентського спорту

0
124

Участь у нараді Європейської Асоціації студентського спорту (EUSA) взяли представники 41 країни, а доповідачами стали: gрезидент EUSA Адам Рочек, головний секретар EUSA Матіас Пецовнік, головний скарбник Лоренс Анспрунг, член Виконкому Уільям Томпсон та ін. Головні питання конференції торкнулися планів на подальшу роботу Асоціації, нових членів структури, а також змагань, які були перенесені у 2020 році через пандемію COVID-19.

– Незважаючи на скрутні часи, пов’язані з всесвітньою проблемою пандемії, ми всіма силами намагаємося підтримувати студентський спорт не лише на континенті, а й в усьому світі. Так, прогнози не втішні, за попередніми даними, друга хвиля буде потужнішою, ніж навесні. Однак, набутий досвід боротьби з цією небезпекою, дає нам можливість дивитись з оптимізмом у майбутнє. Тож я хочу подякувати всім членам нашої Асоціації, що вони посилено працюють над розробкою нових проєктів та підтримкою вже створених заходів, – зазначив президент EUSA Адам Рочек.

Перший блок конференції стосувався структури EUSA, її головних заходів і нових членів. Отже, Генеральну Асамблею, яка, на жаль, не відбулася у жовтні цього року, перенесено на 2021. Остаточну дату буде оголошено у квітні наступного року.

Також на 2021 рік призначено 4 зустрічі з всесвітніми федераціями студентського спорту, які планується провести у квітні, червні, вересні та листопаді. У цьому блоці обговорення було оголошено й про домовленості про співпрацю між EUSA та європейськими спілками з регбі та паверліфтингу.

У другому блоці учасники обговорили подальшу долю змагань, які були заплановані на 2020 рік. Так, Європейські університетські ігри повинні відбутися наступного року у місті Белград (Сербія). Точну дату буде оголошено після загальної конференції EUSA у квітні. Також оголосили, що містом-господарем  Університетських Ігор 2022 року стало місто Лодзь (Польща).

Серед новинок змагань EUSA було презентовано Університетський чемпіонат світу з велоперегонів, який прийме Неймеген (Нідерланди) у 2021 році. Реєстрація розпочнеться зовсім скоро, а саме 1-го грудня.

На завершення керівництво EUSA зазначило, що у 2020 році Асоціацією було підтримано та проведено 16 різноманітних проєктів, серед яких три були абсолютно новими. І у 2021 році планується проведення та підтримка 9 проєктів.

Прес-служба СССУ