НПУ ім. Драгоманова – бронзовий призер Чемпіонату Європи з футзалу серед університетів

0
254

У португальському місті Брага відбувся жіночий Чемпіонату Європи серед університетів з футзалу, де честь України захищала столична команда Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

З групи «С», де грали команди університетів Мюнстера (Німеччина), Мурсії (Іспанія), Порту (Португалія), наша команда вийшла до чвертьфіналу.

У чвертьфінальній грі дівчата зустрілись з командою Руана (Франція). Основний час завершився нічийним результатом. Доля путівки до півфіналу вирішилась у серії пенальті. 3:2 – такий рахунок у серії післяматчевих пенальті дозволив нашій команді вийти до півфіналу Чемпіонату Європи, де доля звела нашу команду знову з представницями університету Мурсії (Іспанія), єдиною командою, якій дівчата програли в груповому турнірі. І знову, на жаль, не вдалося отримати перемогу – 2:4 на користь іспанок.

У фантастичному поєдинку за третє місце наші дівчата здолали суперниць із Хорватії (університет Загреба) з рахунком 6:5 і стали бронзовими призерками Чемпіонату Європи!

Крім того, Ганна Шульга була визнана кращим бомбардиром Чемпіонату!

Вітаємо жіночу збірну Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з футзалу з вдалим виступом на Чемпіонаті Європи серед університетів.

Пишаємося вами та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України