На Тернопільщині визначились переможці обласних Спортивних ігор з баскетболу 3×3

0
234

28 листопада в залі Тернопільського центру професійно-технічної освіти завершились обласні Спортивні ігри серед закладів професійної освіти з баскетболу 3х3 серед дівчат.

Участь в баскетбольній першості взяло 9 команд в складі яких на майданчик вийшло 36 дівчат. Після зіграних ігор у підгрупах три команди зустрілись у фіналі, де зіграли за коловою системою. Здобувши дві перемоги на нагородження за перше місце кубком медалями та грамотами вийшла команда Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі під керівництвом тренера Тетяни Бляхи. Поступившись лише чемпіонам у 2 закинутих м’ячі другу сходинку та срібні нагороди здобули дівчата учениці Шумського ПТУ за підтримки тренера Михайла Олексюка. Здобувши перемогу в підгрупі, але поступившись фіналістам на третю сходинку п’єдесталу піднялась команда ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя на чолі із тренером Богданом Коханівським.

Нагадаємо, що змагання проводяться Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту ИОН України за підтримки обласного управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України