Чергові здобутки студентів Державного податкового університету на Європейських змаганнях

0
40

20 квітня 2024 року у Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія) пройшов черговий етап Кубку Європи з дзюдо серед юніорів На турнірі виступило 496 спортсменів з 29 країн. У складі збірної команди України, нашу державу представив здобувач вищої освіти Державного податкового університету (м. Ірпінь) Андрій Марченко.

Андрій у запеклій боротьбі серед однолітків в категорії 90 кг став бронзовим призером Кубку Європи з дзюдо.

І на цьому успіхи студентів-спортсменів Київщини в Європі не завершились. З 17-21 квітня місто Копер (Словенія) прийняло Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, у якому брали участь команди з 32 країн, у тому числі і збірна України.

Загалом, за звання чемпіона Європи, змагалося 750 учасників, серед яких студентка Державного податкового університету Каріна Пономар, яка здобула бронзу Європейської першості!

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України