XVI літня Універсіада України з дзюдо

0
14

24–25 квітня 2021 року в Сумах, у Палаці студентського спорту Сумського державного університету, пройшла XVI літня Універсіада України з дзюдо. У ній взяли участь 14 регіонів, 22 заклади вищої освіти. Загалом на татамі боровся 101 студент (хлопців – 71, дівчат – 30).

У командних змаганнях серед закладів вищої освіти маємо такі результати:

І місце – команда Сумського державного університету (912 очок);

ІІ місце – команда Західноукраїнського національного університету (727 очок);

ІІІ місце – команда Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (599 очок).

У особистих змаганнях маємо такі результати:

 Чоловіки:

вагова категорія 60 кг:

І місце – Штефанеса Едуард (КПНУ, Хмельницька область);

ІІ місце – Яремчук Юрій (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІІ місце – Мартіросян Гагік (КПНУ, Хмельницька область);

ІІІ місце – Мартіросян Гагік (КПНУ, Хмельницька область).

вагова категорія 66 кг:

І місце – Семков Станіслав (КПНУ, Хмельницька область);

ІІ місце – Хлопецький Данило (ПДАФКС, Дніпропетровська область);

ІІІ місце – Шугалєєв Антон (СумДУ, Сумська область);

ІІІ місце – Рось Артем (КПНУ, Хмельницька область).

вагова категорія 73 кг:

І місце – Леонтьєв Вадим (КПНУ, Хмельницька область);

ІІ місце – Воротеляк Даніїл (ПДАФКС, Дніпропетровська область);

ІІІ місце – Колобов Владислав (СумДУ, Сумська область);

ІІІ місце – Мамедов Фарід (КПНУ, Хмельницька область).

вагова категорія 81 кг:

І місце – Манукян Гєворг  (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Свідрак Михайло (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІІ місце – Пушенко Богдан (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІІ місце – Хлопецький Микита (ПДАФКС, Дніпропетровська область).

вагова категорія 90 кг:

І місце – Крижанський Марат (ВДПУ, Вінницька область);

ІІ місце – Карлов Даниіл (СумДУ, Сумська область);

ІІІ місце – Шепель Віталій (НУ «ЗП», Запорізька область);

ІІІ місце – Нетяга Лука (УДПУ, Черкаська область).

вагова категорія 100 кг:

І місце – Ракита Семен (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Моісєєв Алєксєй (ГНПУ, Сумська область);

ІІІ місце – Єршов Олексій (ЗНУ, Запорізька область);

ІІІ місце – Гололобов Данило (ЗНУ, Запорізька область);

вагова категорія +100 кг:

І місце – Балєвський Євгеній (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Галака Олексій (СумДУ, Сумська область);

ІІІ місце – Веркуш Євгеній (КПНУ, Хмельницька область);

ІІІ місце – Колесник Андрій (СумДУ, Сумська область).

Жінки:

вагова категорія 48 кг:

І місце – Безатосна Анастасія (ХДАФК, Харків);

ІІ місце – Пирог Катерина (ХДАФК, Харків);

ІІІ місце – Мотузна Анна (СумДУ, Сумська область);

ІІІ місце – Федорченко Ярина (СумДУ, Сумська область).

вагова категорія 52 кг:

І місце –  Бегеба Алла (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІ місце – Кужель Катерина (ВНУ, Волинська область).

вагова категорія 57 кг:

І місце –  Бордінських Софія (ПДАФКС, Дніпропетровська область);

ІІ місце – Пліш Сніжана (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІІ місце –  Дріг Ольга (ЗУНУ, Тернопільська область).

вагова категорія 63 кг:

І місце – Антіпіна Анастасія (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Булашевич Марія (ТНУ, Київ);

ІІІ місце – Попович Вікторія (ХНЮУ, Харківська область);

ІІІ місце – Лящук Дарина (ВНУ, Волинська область).

вагова категорія 70 кг:

І місце – Чистякова Наталія (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Зінькевич Анастасія (НУ «ЗП», Запорізька область);

ІІІ місце – Хрящевська Ірина (КПНУ, Хмельницька область).

вагова категорія 78 кг:

І місце – Ковальська Галина (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІ місце – Мусіхіна Поліна (ХДАФК, Харків);

ІІІ місце – Холод Наталія (ВНУ, Волинська область).

вагова категорія +78 кг:

І місце – Гоман Христина (СумДУ, Сумська область);

ІІ місце – Костенко Тетяна (ЗУНУ, Тернопільська область);

ІІІ місце – Кваско Надія (НПУ, Київська область).

Прес-служба УФУС