Результати фіналу Х чемпіонату з футзалу серед студенток ЗВО Києва

0
43

17 квітня Київському національному університету будівництва і архітектури виповнилося 95 років з дня заснування. Частиною ювілею КНУБА стали фінальні матчі ювілейного Х чемпіонату з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО міста Києва під егідою Футбольної асоціації студентів Києва.

Участь у чемпіонаті, який розпочався у жовтні цього навчального року, взяли команди 5 столичних вишів: КНУБА, НУБіП України, КСУ ім. Б. Грінченка, УДУ імені Михайла Драгоманова та КНУ імені Тараса Шевченка.

У фінальних протистояннях зустрілися чотири команди фіналісти, які боролися за звання чемпіонів – Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) і Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Тараса Шевченка) та  Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) та Український державний університет імені Михайла Драгоманова (УДУ ім. Михайла Драгоманова). Підтримати команди на фінальному протистоянні завітали президент НУБіП України – Станіслав НІКОЛАЄНКО, ректор КНУБА – Олексій ДНІПРОВ, Ростислав ДРАПУШКО – проректор з науково-педагогічної роботи УДУ ім. Михайла Драгоманова та Євген БАЖЕНКОВ – директор Інституту модернізації змісту освіти.

Першими, у боротьбі за ІІІ місце, на майданчику зустрілися команди КНУ ім. Тараса Шевченка та НУБіП України. Матч завершився з рахунком 0:2, і команда НУБіП України виборола ІІІ місце на п’єдесталі пошани.

За І місце змагались команди КНУБА та УДУ ім. Михайла Драгоманова. Впродовж двох таймів команди тримали в напруженні до останнього, і в результаті матч закінчився з рахунком 2:1 і чемпіонами сезону 2024-2025 стала команда КНУБА.