Запорізький студент приніс Україні золото міжнародного турніру з боксу

0
141

В Афінах завершився престижний міжнародний турнір “Кубок Акрополя”. На змаганнях, що тривали з 16 по 19 червня українські боксери створили справжню сенсацію, завоювавши перше загальнокомандне місце! Молода команда, очолювана головним тренером збірної України серед чоловіків Леонідом Лоївським здобула 4 золоті та 1 бронзову нагороди.

Одну з медалей найвищого ґатунку поклав до скарбнички України Ілля Котляров у вазі  до 86 кг майстер спорту здобув золоту медаль у змаганнях еліти! Ілля – студент Запорізького Класичного приватного університету, вихованець ДЮСШ №6 Запорізької міської ради. Тренує спортсмена  Жуков Антон Юрійович.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України