Запорізькі студенти демонструють клас на легкоатлетичних змаганнях

0
224

Попри всі труднощі, пов’язані з військовим станом в Україні, і неможливістю проводити тренування в рідному місті, запорізькі легкоатлети продовжують демонструвати клас на змаганнях міжнародного рівня.

Так студент факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету Микита Барабанов  став переможцем чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF),що відбувся у румунському місті Крайова. Микита, у складі збірної України,  виборов золото в естафеті 4х400 м. Олексій Поздняков, Данило Даниленко, Микита Барабанов і Олександр Погорілко показали час 3:05.96 хв.

На цих же змаганнях вихованець юридичного факультету ЗНУ Андрій Васильєв став четвертим у складі  чоловічої естафетної команди 4х100 метрів. Збірна у складі Олександра Сосновенка, Андрія Васильєва, Станіслава Коваленка й Василя Макуха показала час 39.95 с. На дистанції 100 м Андрій Васильєв (10.85 с) за підсумками забігів посів десяте місце.

Випускниця ЗНУ Ганна Гацько здобула на чемпіонаті ABAF срібло у змаганнях з метання. У кращій спробі запоріжанка показала результат 57.93 м.

Ще одна студентка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ, Вероніка Крамаренко, відзначилася золотом у фінській Сааріярві, де проходив міжнародний турнір з легкої атлетики. Запоріжанка виграла змагання зі стрибків у висоту з результатом 1.71 м.

Також у Фінляндії золото для України здобула вихованка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Вікторія Ратнікова, яка фінішувала першою з бігу на 100 метрів (11.56 с). Трохи згодом спортсменка показала клас в Естонії на «Вечорі легкої атлетики» в місті Йіхві – дистанцію 200 м Вікторія виграла з часом 23.90 сек.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України