Визначився переможець Студентської ліги України з CS: GO

0
260

Щойно відбувся фінал Студентської ліги України з CS: GO. У ньому зустрілися два «мікса» кількох відомих в нашій країні «ксерів» – «Sestri» (Андрій sleiden Копаниця, Сергій smike Скляренко, Павло uQlutzavr Білов, Єгор sizen Пушкар, Ігор foben Доценко) та  «TheBoys» (Михайло Malkiss Шульга, Владислав Qweall Пивкін, Артур DarkS1DE Кравченко, Дмитро Wonderful_Y Горкуша та Андрій Goldfer Конопльов). Для визначення переможця колективи вибрали дуже цікаві карти train, nuke  та карта-десайдер overpass. Як виявилося згодом,  усі три і було відіграно і перебіг подій у матчі був надто вже цікавим.

Карта №1

Першою картою став train (пік «Sestri») і вона залишила далеко неоднозначні враження. Очевидно, що на «своїй» карті «Sestri» мали б продемонструвати більш впевнено гру, однак «TheBoys» було не зупинити. Взявши стартову «пістолетку» вони просто таки катком проїхалися по супернику. У «Хлопців» виходило абсолютно усе, до того ж гравці з «Sestri» часто-густо самі «віддавали» раунди опонентам, приймаючи дуже спірні, як індивідуальні, так і командні рішення. Як наслідок, коротка у часі і легка перемога «TheBoys» з рахунком 16:3.

Карта №2

Після провалу на своєму train «Сестрам» було необхідно заспокоїтися, зібратися з думками і відіграти так, як вони можуть. Тим більше, що у цьому колективі є кілька класних виконавців. Одним з таких став Андрій sleiden Копаниця, який, піймавши кураж, майже самотужки «знищив» ворожу команду у першій «пістолетці» і, таким чином, забезпечив своїй команді потужний початок аж до рахунку 9:3. Починаючи з 13 раунду, «TheBoys» змогли перервати серію невдач і взяли 4 раунди поспіль. Здавалося, що за такої гри на глядачів чекатимуть овертайми, однак  з цим не були згодні хлопці з «Sestri». Вони блискуче провели кінцівку матчу за сторону атаки і довели цю карту до перемоги з рахунком 16:9.

Карта № 3

Вирішальною ж картою Грандфіналу став непередбачуваний overpass. Ця карта відрізняєтся від інших тим, що тут гравці можуть позмагатися не лише в індивідуальній майстерності, а й у виконанні нестандартних дій. Гру на overpass можна розділити на дві частини. У першій була рівна боротьба, а ось у другій усе було більш, ніж однозначно. Стартову «Пістолетку» взяли  «Sestri» і згодом підтвердили певну закономірність – хто бере подібний раунд, той забезпечує собі кількараундний стрік перемог. Так і сталося, спочатку рахунок був 4:0, потім «Сестри» через індивідуальні помилки віддали один раунд, але зібралися і виграли ще три. Рахунок став 7:1 і «TheBoys» у ці хвилини мало б хто позаздрив. Тим не менш, «Хлопці» навіть і не думали здаватися і здійснили вражаючий камбек аж до 8:7 на користь «Sestri». Тим не менш на другу половину карти «TheBoys», відправною точкою до нищівної поразки стала все та ж зловісна «пістолетка» після зміни сторін. Як не намагалися гравці  «TheBoys» переломити хід поєдинку, але «Сестер» було не зупинити. У підсумку 16:7 і «Sestri» стають переможцями Студентської ліги України CS: GO.

У відбіркових змаганнях Студентської ліги України взяли участь 125 команд.