Вікторія Онопрієнко – бронзова призерка Кубку світу з художньої гімнастики

0
257

Квітень продовжує нас тішити гарними спортивними новинами. Українські спортсмени гідно представляють нашу країну на світових змаганнях, і їх перемоги – це гарний знак.

Наразі завершився Кубок світу з художньої гімнастики, який проводився в столиці Болгарії – Софії.

Саме на цих змаганнях студентка столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України – Вікторія Онопрієнко вперше піднялась на світовий п’єдестал, ставши бронзовою призеркою у вправах зі стрічкою, отримавши оцінку – 28.950. Також Вікторія виступала в програмі з булавами  та зайняла 7 місце.

Це перша медаль Вікторії на рівні Кубків світу. Перед цим вона здобувала нагороди на гран-прі з художньої гімнастики: у 2021 році вона виграла чотири медалі на етапі в Марбельї (Іспанія).

Щиро вітаємо Вікторію, бажаємо їй вдалих виступів та підкорення світових п’єдесталів.