Тернопільчанин виборов бронзову медаль чемпіонату Світу зі спортивної боротьби

0
222

Тернопільський борець греко-римського стилю студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Володимир Войтович став бронзовим призером чемпіонату Світу зі спортивної боротьби серед кадетів. Такі змагання протягом п’яти днів тривали у столиці Болгарії, місті Софії. Бронзову нагороду наш земляк здобув у ваговій категорії 51 кг, у сутичці за третє місце здолавши спортсмена з Румунії Деніса Флоріна Міхая (Denis Florin MIHAI) з рахунком 12:9.

На шляху до фіналу Cadet World Championship Володимиру Войтовичу вдалося перемогти таких суперників, як Артем Катцар (Білорусь), Баріс Ербек (Туреччина), Елмір Елієв (Азербайджан).

Володимир Войтович – вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» та обласної Школи вищої спортивної майстерності. Тренери спортсмена – заслужений тренер України Андрій Телебан, майстер спорту України Володимир Лучанко та Володимир Мончак.

Нагадаємо, що цьогоріч Володимир Войтович здобув «бронзу» у ваговій категрії 51 кг і на чемпіонаті Європи (Cadet European Championship 2019), який пройшов у червні в Італії.

Додамо, що, як повідомляє інтернет-сторінка КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», у скарбничці збірної України з греко-римської боротьби на чемпіонаті Світу в Болгарії дві нагороди – «бронза» тернополянина Володимира Войтовича та «золото» спортсмена з Харкова Микити Алексеєва, який виступав у ваговій категорії 80 кг. В результаті наша команда з греко-римської боротьби посіла на світовій першості дев’яте місце. Тренери кадетської збірної – Дмитро Шевчук (випускник ТНЕУ) та Олексій Лозовий.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України