Студентка НУК ім. адмірала Макарова допомогла збірній України завоювати медалі юніорського чемпіонату світу з фехтування

0
137

Рапіристки збірної України завоювали бронзові медалі на чемпіонаті світу з фехтування серед юніорів і кадетів. Нагороди виграли Аліна Полозюк з Миколаєва і киянки Ольга Сопіт, Катерина Буденко і Христина Петрова.

По дорозі українки розбили Бразилію – 45:21, були сильнішими Польщі – 45:41, але в півфіналі поступилися росіянкам 37:45 і в поєдинку за третє місце впевнено перемогли Румунію – 45:29. 18-річна Аліна Полозюк поставила «бронзову» точку в чемпіонаті світу, останній бій вона виграла 8:4.

В особистій першості рапіристів Аліна Полозюк дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася майбутній срібній медалістці Ніколь Пустильнік з Ізраїлю – 9:15. В результаті у Полозюк 11-е місце.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України