SportCraft Games Online заохотив понад 500 дітей та підлітків регулярно займатися спортом

0
104

Челендж SportCraft Games Online тривав 21 день, адже, за поширеною думкою, саме стільки часу потрібно на формування нової звички. У ньому взяли участь понад пів тисячі дітей та підлітків від 6 до 21 року з різних куточків України. Упродовж трьох тижнів організатори події – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту, Спортивна студентська спілка України разом із компанією Run Ukraine прищеплювали молоді звичку займатися спортом. Віримо, що любов до рухової активності і занять спортом залишиться з ними й на майбутнє.

Усього до челенджу долучилися діти й молодь зі 123 міст України. Найбільша кількість була з Києва – 81 учасник, Запоріжжя – 41 учасник, Миколаєва – 31 учасник.

Упродовж трьох тижнів учасники челенджу мали регулярно виконувати спортивні вправи та надсилати відеозвіти організаторам. Вони присідали, стрибали та відтискалися від підлоги – вправи були підібрані таким чином, щоб діти могли виконувати їх у домашніх умовах без спеціальної підготовки. Завдяки онлайн-формату кожен виконував вправи у себе вдома, дотримуючись карантину.

Наприкінці челенджу кожен учасник мав скласти спортивний “іспит”, виконавши вже знайомі йому вправи без перерви на відпочинок за єдин підхід. У результаті учасник отримав медаль та подарунки від організаторів SportCraft Games.

Прес-служба СССУ