Хмельничанин cтав призером Чемпіонату Європи з боротьби вільної серед спортсменів до 20 років

0
207

На чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 20 років в Римі наші співвітчизники  здобули золоту, срібну та три бронзові нагороди і посіли Третє командне місце.

Свій медальний внесок в загальний успіх україців зробив єдиний представник нашого краю – хмельничанин Назар Додь з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (тренер – Валентин Личак). Виступаючи у ваговій категорії до 86 кг, він послідовно без проблем переміг Артура Уртаєва з Ізраїлю та Ліліана Балана з Молдови. У півфіналі Назар поступився грузинцю Давіті Когуашвілі, а потім в сутичці за третє місце в протистоянні з гідним суперником Фарідом Джабаровим з Азербайджану  виявився сильнішим (5:3).

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України