ЧУ 2021 Київ: Найсильнішими стали команди Києва та Миколаєва

0
152

16 квітня у столичному ЦСК ЗСУ командними змаганнями завершився чемпіонат України з фехтування на шаблях. Золото серед жінок вибороли представниці Києва. У чоловіків найсильнішим став квартет Миколаєва.

Київська команда, у складі якої разом з медалістками особистої першості Юлією Бакастовою та Оленою Вороніною фехтували Олександра Мамонтова та Марія Цимбота, не залишила шансів суперницям, спочатку впевнено перемігши в 1/4 «Миколаїв-3» (45:20), далі у півфіналі – шаблісток з Черкас (45:31), а у вирішальному поєдинку – першу команду Миколаєва (45:21), кольори якої захищали Олександра Бондар, Анна Дубова, Ольга Ківало, Валерія Проченко.

Бронзовими медалістками стали черкащанки Валерія Гнідашева, Діана Залевська, Дар’я Науменко та Олена Прокуда, які у поєдинку за третє місце виявилися сильнішими за команду Одеси (45:39).

У чоловічій командній першості перемогу святкували миколаївські шаблісти. Віцечемпіон України в індивідуальному заліку Юрій Цап, а також В’ячеслав Дзюба, Богдан Боговін та Дмитро Тішин у напруженому півфіналі одним ударом перемогли господарів доріжки (45:44), а згодом у поєдинку за золото змусили скласти зброю черкащан (45:40), у складі яких разом з медалістами в особистій першості Богданом Платоновим та Олександром Каракаєм фехтували Станіслав Закутній та Антон Лифар.

У боротьбі за бронзу одеський квартет на чолі з чемпіоном України в особистих змаганнях Андрієм Ягодкою (компанію йому склали Іван Гайсін, Максим Семенов, Тимур Терзи) з мінімальним рахунком взяв угору над «Київ-1» (45:44).

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України