Чотири медалі з веслування, до Міжнародного дня студентського спорту

0
142

Міжнародний день студентського спорту, який відзначався 20 вересня, ударними перемогами відзначили представники Запорізького студентства. Так, студент факультету фізичного виховання коледжу КПУ, Артем Четвертак, здобув два золота і срібла на престижному турнірі в Угорщині.

Вихованець міської ДЮСШ «Локомотив» відзначився у місті Сегед, де відбулися юнацькі змагання з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії». Артем став дворазовим переможцем, здобувши золото у складі каное двійки на дистанції 1000м та 500м. Окрім того запоріжець в напруженій боротьбі виборов срібні медалі в каное-одиночці, на дистанціях 500 і 100 метрів,  поступившись декілька сотих секунд минулорічному чемпіону світу чеху Жірі Мінаріку.