Студентка НаУКМА – бронзова призерка юніорського Чемпіонату світу з фехтування

0
202

З 2 квітня триває в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) Чемпіонат світу з фехтування серед юніорів і кадетів. Збірна України на цих змаганнях представлена нашими спортсменами в усіх видах зброї: шпазі, рапірі і шаблі. Але найбільш визначним для України досягненням назараз стала бронзова медаль нашої фехтувальниці на рапірах.

Катерина Буденко – студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія» – здобула першу в історії незалежної України особисту нагороду в жіночій рапірі на змаганнях такого рівня! Катерина стала бронзовою призеркою особистої першості!

До топ-6 ЧС увійшла ще одна киянка, студентка Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Ольга Сопіт. Так сталося, що наші дівчата зустрілися між собою в 1/4 фіналу і Катерині вдалося вирвати перемогу у колеги і подруги по команді з перевагою в один укол 15:14!

Хочемо відзначити, що обидві спортсменки представляють ДЮСШ з фехтування «Армієць» м. Києва.

Вітаємо наших мужніх красунь та їх тренерів з успішним виступом на юніорському чемпіонаті світу! Слава Україні!